Новини

Зимовий Weekend в Карпатах

Зимовий Weekend в Карпатах

Якщо Ви задумуєтесь, куди можна вирушити на зимовий відпочинок, тоді сертифікат “Зимовий Weekend в Карпатах” підійде для Вас ідеально. В сертифікат входить проживання на 2 дні та 1 ніч, харчування (1 сніданок та 1 вечеря), страхування, а також проїзд. Що ж стосується вхідних квитків на різноманітні екскурсії – це за Вашим особистим бажанням. Саме тому в вартість сертифікату їх не включено.

Зимовий Weekend на два дні

День перший

Все розпочнеться із популярного містечка Яремче. Тут Ви зможете сповна насолодитися природою Карпат у повному її прояві. Яремче – це центр туризму і відпочинку, одне з найпрекрасніших місць Карпат, розташоване в мальовничій долині річки Прут. На Вас чекає цікава прогулянка по Яремче. Огляд водоспаду Пробій, розташованого в довгому ущелина в скелях, по дну якого протікає річка Прут, що переходить в каскад порогів, які завершуються водоспадом висотою 5 м. Крім того, над водоспадом перекинутий 12-метровий міст, з якого можна спостерігати, як Прут щомиті скидає тонни води в утворену самою природою кам’яну чашу. Після водоспаду Ви зможете відвідати славетний сувенірний ярмарок, де зможете придбати унікальні гуцульські витребеньки.

Далі Микуличенська пивоварня «Гуцульське пиво». Мимоволі саме ця пивоварня стала візитівкою села Микуличин. Після пивоварні – музей “перевернутий будинок”. Ви 100% бачили в Instagram друзів та знайомих фото, де ті стоять на стелі і багато подібних знімків. Якщо Ви задавались питанням “а це де?”, то знайде, що це знаходиться саме в Яремче. Хочете побачити, як це – спати на стелі? Welcome!

Далі на черзі ГК Буковель та Гуцул Ленд.

День другий

На другий день, для початку, ми відвідаємо знамениту сироварню «Хата-стая». Окрім екскурсії та споглядання всього на власні очі, Ви зможете приєднатися до дійства та спробувати зробити власними руками сир, а також його продегустувати. Після сироварні Ви матимете можливість відвідати музей гуцульського мольфарства. Тут на Вас чекають легенди та міфи про гуцульських привидів та духів, про методи боротьби, магічні знаки та предмети. Ви дізнаєтесь, яким чином гуцули давнину лікувались та які трави для цього використовували.

Хочете стати частиною незвичного дійства? Купуй сертифікат “Зимовий Weekend в Карпатах” у нашому магазині : )