Новини

Купання в чанах для компанії на Закарпатті

купання в чанах для компанії

Нещодавно на нашому сайті з’явився новий сертифікат, який одразу ж став улюбленим. Це купання в чанах для компанії. Відвідавши чани людина має змогу отримати максимальну користь для здоров’я та задоволення.

Що таке чани?

Поговорюють, що чани виникли ще за часів давніх кельтів, а в Україні дізналися про чани саме в селі Лушмори.

Чан – це великий чугунний котел на вогні з мінеральними водами. В чан з водою можна додати, за бажанням, різноманітні цілющі трави, хвою, молоко та навіть вино і все це для того, аби посилити ефект. Ідеальною температурою води в чані прийнято вважати 35-55°С. Якщо чан дійсно на мінеральній воді, то він знімає стрес та допомагає в боротьбі з депресією. Також, чан позитивно впливає на покращення стану шкіри, укріплює імунітет та  роботу серця. Багато людей порівнюють чан з сауною або легким джакузі.

Відвідувати чан можна в будь-який сезон, але поціновувачі подібного відпочинку радять саме взимку – коли поза чаном мороз і падає сніг. Оскільки чан дійсно великий, то здійснювати купання можна в невеликій компанії, зазвичай, це компанія з 6 осіб. Та все ж, не дивлячись на масу позитивних моментів, ні в якому разі не потрібно забувати, що довго знаходитись у чані заборонено. Усі позитивні моменти можуть легко перетворитися в негативні – потрібно знати міру. Тут діють ті ж самі правила, що й у звичайних парних. Рекомендований час перебування – 1-2 години. Таким чином можна отримати максимум лікувальних властивостей.

На Закарпатті існують такі купання в чанах для компанії:

  • Молочний чан
  • Чан з лісовими ягодами
  • Винний чан
  • Чан з натуральним хвойним екстрактом
  • Чан з пелюстками троянд
  • Чан з сірководневою мінеральною водою
  • Чан з закарпатськими травами

Лежачи у великому казані, прямісінько під відкритим небом, людина зможе насолодитися всією красою карпатської природи та гір. Насолода та блаженство від великої паруючої посудини з ароматами хвої та цілющих трав – це все чекає на Вас!

Якщо Ви плануєте побувати на Закарпатті цієї зими – купання в чанах для компанії стане цікавим та незабутнім дозвіллям! Придбати сертифікат можливо за посиланням.