Місто
Місто
Ви знаходитесь у місті Львів?
Так
Змінити
Всі міста
Київська область
Ужгород
Одеса
Кропивницький
Рівне
Луцьк
Вінниця
Івано-Франківськ
Кам'янець-Подільський
Київ
Львів
Тернопіль
Хмельницький
Чернівці
UA
0

Як це працює?

Обираєте

Обираєте одне або декілька вражень із запропонованих на вибір

Купуєте

Після того, як Ви обрали своє враження, Ви маєте можливість оплатити його готівкою в офлайн магазині, або ж скористатись безготівковим переказом на банківську карту чи LiqPay

Даруєте

Після оплати враження, Ви можете скористатись нашою доставкою отримувачу подарунку, кур'єром по місту чи самовивозом з нашого офлайн магазину, або ж доступною доставкою через "Нова пошта" по всій Україні

Отримувач активовує

Для активації сертифікату, Вам потрібно за 3-4 дні до бажаної дати використання, зайти на сайт в розділ "Активація", та заповнити форму, зазначишви слушну дату та час

Насолоджуєтеся

Використовуєте сертифікат із зазначеною послугою і отримуєте неймовірні емоції, незабутні враження і море задоволення!

Що таке подарунковий набір?

Подарунковий набір — являє собою сукупність правил використання сертифіката, пластиковий сертифікат, листівки про надання конкретної послуги, обгорнуті атласною стрічкою, подарункова коробка та конфеті.

Сертифікат — пластикова картка з унікальним номером, на підставі якої Клієнту надається одна з послуг, зазначених в переліку-додатку до “набору” на умовах і в порядку викладених в сертифікаті та додатках до нього.

Правила — правила надання послуг по сертифікату.

Як відбувається процедура активації сертифікату?

1. Необхідно уважно ознайомитися з описом послуг на листівці та вибрати найбільш цікаву (якщо в подарунок входить кілька послуг на вибір).

2. Необхідно заповнити заявку на активацію сертифікату на сайті onedeal.com.ua, або за телефоном, вказаним на зворотньому боці сертифікату. При активації сертифікату необхідно повідомити унікальний код сертифікату, ім’я та прізвище Клієнта, контактний телефон та e-mail, обрану послугу, бажану дату і час отримання послуги.
Увага! Не повідомляйте третім особам код, вказаний на сертифікаті!

3. Менеджер ONE DEAL зв’яжеться з Вами за вказаним телефоном протягом дня і підтвердить заброньовану дату і час. У разі неможливості надання обраної послуги на бажану дату з об’єктивних причин (не залежних від ONE DEAL: погодні умови, розклад Партнера і т.д.), ONE DEAL зобов’язується за погодженням з Клієнтом і Партнером перенести надання послуги на іншу дату.

4. Якщо крім послуг, передбачених сертифікатом, Клієнта цікавлять додаткові послуги нашого Партнера — необхідно повідомити про це в момент активації.

Який термін дії набору?

1. Сертифікат необхідно активувати протягом шести місяців до дати зазначеної на упакуванні, після закінчення шести місяців, право на отримання послуг по сертифікату анулюються.

2. Активація відбувається за 4-7 днів до бажаної дати отримання послуги. На сезонні послуги даний термін може бути збільшений.

3. Після активації сертифікату, Клієнту необхідно скористатися обраною послугою протягом одного тижня. У разі вимушеного перенесення дати надання обраної послуги з об’єктивних причин, не залежних від Клієнта та ONE DEAL, термін надання обраної послуги продовжується. У разі перенесення дати, надання обраної послуги за бажанням Клієнта, Клієнт зобов’язаний завчасно повідомити ONE DEAL про неможливість отримання послуги на обрану дату (не менше ніж за три робочих дні) і узгодити зручний час для отримання послуги. Клієнт має право переносити дату і час надання послуги не більше 2-х разів.

4. Сертифікат є підтвердженням права Клієнта на отримання послуг і підлягає обов’язковій передачі Партнеру в момент отримання послуги. Відсутність сертифікату при отриманні послуги тягне за собою відмову від надання послуги.
У разі втрати сертифіката з унікальним номером Клієнт втрачає право на отримання послуг.

Що трапиться у разі відмови від сертифікату без попередження?

Якщо Клієнт з якої-небудь причини не з’явився для отримання послуги, та не попередив про це заздалегідь, в порядку, встановленому описом вище (п. "Термін дії набору?"), Клієнт втрачає право на отримання послуги по сертифікату.

Як можна застрахувати своє життя та здоров'я у разі вибору екстримальних видів послуг?

Деякі послуги, в основному пов’язані з екстремальними видами спорту, передбачають страхування життя і здоров’я Клієнта. Для оформлення страхового поліса при активації сертифікату, Клієнт повинен повідомити ONE DEAL свої паспортні дані. ONE DEAL бере на себе витрати на оформлення страхового поліса та гарантує конфіденційність наданої Клієнтом інформації.

Чи можливо обміняти сертифікат?

“Набір” підлягає обміну протягом 14 днів з дня покупки за умови, що пакувальна коробка не розкрита, сертифікат не пошкоджений і не активований. При обміні на “набір” більшої вартості Клієнту необхідно доплатити різницю в ціні. При обміні на “набір” меншої вартості, різниця не компенсується.
Увага! Закінчення терміну дії сертифіката, виданого при обміні “набору”, збігається із закінченням терміну дії сертифіката в зміненому “наборі”!

Важливо!

Ціни на деякі послуги (вікенди, тури та сезоні враження) можуть збільшуватися, тому якщо активація сертифіката відбувається у високий сезон, то різницю потрібно доплачувати!

Як буде виглядати подарунок?