Місто
Місто
Ви знаходитесь у місті Львів?
Так
Змінити
Всі міста
Київська область
Ужгород
Одеса
Кропивницький
Рівне
Луцьк
Вінниця
Івано-Франківськ
Кам'янець-Подільський
Київ
Львів
Тернопіль
Хмельницький
Чернівці
UA
0

Про компанію

Ви шукайте оригінальний подарунок і не знаєте на чому зупинити свій вибір? Вихід є!

Вам хотілося б, щоб він приніс незабутні емоції, був ексклюзивним і незабутнім?

Подарунок — це завжди важливий елемент будь-якого свята і не секрет, що дарувати та отримувати подарунки шалено приємно, але підібрати подарунок, який принесе масу приємних емоцій і радості, часто зовсім не просто навіть для дуже близької людини.

`ONEDEAL` – бездоганний подарунок, який нікого не може залишити байдужим!

ONEDEAL пропонує унікальні подарунки, які абсолютно відрізняються від звичних презентів, сувенірів та інших «сюрпризів».

Місія ONEDEAL – вирішити Вашу проблему з вибором подарунку і перенести Вас, ваших близьких або колег у світ незабутніх вражень!

ONEDEAL представляє собою святкову коробку (упаковку) з подарунковим сертифікатом на різні враження і пригоди. Подарунок може включати декілька варіантів-послуг на вибір, з яких отримувач вибере собі найцікавіший варіант.

ONEDEAL – це емоції

ONEDEAL – це оригінальний, яскравий, живий, емоційний подарунок, здатний втілити мрію в життя!

Ми пропонуємо найяскравіші, захоплюючі, емоційні пригоди та враження, що запам’ятовуються на довго, а може і на все життя. Подарунок ONEDEAL буде із захопленням прийнятий отримувачом і подарує море незабутніх моментів і приємних спогадів!

ОNEDEAL-подарунок – це вибір

Вас здивує багатий асортимент найрізноманітніших подарунків–емоцій:

  • Екстремальні пригоди
  • Майстер-класи
  • Занурення у світ краси та SPA
  • Польоти
  • Екскурсії
  • Вечірки та ігри для компанії друзів
  • Романтичні враження
  • Сімейний відпочинок
  • Захоплюючі хобі

ONEDEAL-подарунок – можна дарувати чоловікам і жінкам, для одного, двох і компанії друзів, начальникам і колегам, друзям і коханим, дітям, батькам, на Дні Народження, Ювілеї, Весілля, на День Святого Валентина, 8 березня, 14 жовтня, день ангела та інше. Скористайтеся пошуком, щоб підібрати подарунок по певному випадку або конкретному отримувачу.

ОNEDEAL-подарунок – це гарантії

Ми ретельно підходимо до вибору своїх партнерів і співпрацюємо з кращими професіоналами своєї справи, які вміють знаходити підхід до клієнта! Ми завжди раді бачити Вас на своєму острівку вражень та із задоволенням допоможемо підібрати відповідний саме для Вашого випадку подарунок!

Ви можете зробити своє замовлення: прямо на сайті або по телефону. Консультації та допомогу у виборі подарунку Ви можете отримати за телефоном або за допомогою online-консультанта.

About company background
About company image
About company image
About company image
About company background

Відправити нам лист - просто!

Як буде виглядати подарунок?