Як використовувати подарунковий сертифікат:

1tsifri-krasnie

Виберіть з подарованих вражень одне, яке сподобалося найбільше. У цьому вам допоможуть описи на листівках, що вкладені в подарунок. Також Ви можете вибрати будь-яке інше враження на сайті в вашої цінової категорії або нижче. Доплатити за сертифікатом можна тут.

2tsifri-krasnie

Заповніть форму активації справа. Виберіть попередньо зручний для вас час отримання послуги. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і узгодить точну дату і час.

3tsifri-krasnie

Ми забронюємо враження і відправимо Вам СМС з датою і часом бронювання, а на e-mail буде відправлено вся необхідна інформація (що з собою брати, як дістатися, карта, всі необхідні контакти та інше).

4tsifri-krasnie

Ми нагадаємо про ваше враження за один день до заброньованої дати і передзвонимо на наступний день після враження, щоб переконатися, що все пройшло добре.

Важливо знати

pp.php

Перенести або скасувати ваше враження можна не пізніше ніж за 1 добу до заброньованої дати.

зонтик

Якщо враження залежить від погоди і в день проведення буде погана погода, враження може бути перенесено на іншу дату і час.

части

Якщо не знайшлося відповідного враження в подарунок, ви можете обміняти сертифікат, розділити його або вибрати враження дорожче.

Заповніть форму активації