Новини

Подарунки до дня всіх закоханих на OneDeal

Подарунки до дня всіх закоханих

Середина лютого в більшості жителів планети асоціюється з самим велелюбним, шоколадним і квітковим святом – днем ​​Святого Валентина. Ця подія об’єднує всіх закоханих землі, символізує радість і прославляє велике почуття. Люди дарують один одному подарунки до дня всіх закоханих. Валентинки, шоколадні цукерки і квіти, ходять на побачення і в кіно і, в цілому, різними способами визнаються близьким в своїх почуттях.

Звідки пішла традиція в цей день дарувати один одному записки, так звані «валентинки»?

Цей звичай теж пов’язаний з ім’ям священика Валентина. Перед стратою він передав записку своїй коханій, яка була сліпа. У листі лежала квітка, яка своїм сяйвом освітила обличчя дівчини. І сталося неймовірне: до неї повернувся зір! Згідно з іншим повір’ям, на свято достатку молоді дівчата писали послання чоловікам і залишали в спеціальній урні. Той, хто витягав таку записку, повинен був почати доглядати за автором цього листа.

Американці в це свято дарують подарунки коханим, рідним, колегам і … тваринам. Щорічно проводяться дослідження підтверджують факти: кожен третій власник домашнього вихованця радує його в день всіх закоханих, в цілому американці витрачають на подарунки тваринам близько півмільярда доларів щорічно.

Що подарувати на 14 лютого? Подарунки до дня всіх закоханих від OneDeal

Мільйони закоханих щорічно задаються питанням: «Що подарувати своїй дівчині або хлопцю на День святого Валентина?» або ж “Де знайти подарунок на день закоханих?”.

Прагнучи не допустити епічний фейл, фантазії пристрасних людей доходять до божевілля. До того ж важливий факт витрат – подарунок повинен бути таким, що запам’ятовується, але при цьому не бити по гаманцю.

На нашому сайті Ви знайдете найоригінальніші подарунки до дня закоханих в Україні.

Пропонуємо Вашій увазі наш ТОП:

 1. Романтична вечеря з фондю
 2. Романтичний вечір в ресторані ZONE of #Secret Kitchen
 3. Романтичний weekend в Мигово
 4. Романтичний політ на повітряній кулі “Серце для двох”
 5. Романтичний вікенд за містом
 6. Романтична вечеря з саксофоном для двох
 7. Романтичний перегляд кіно для двох
 8. Романтична вечеря в ресторані «Wine & Meat» на двох
 9. Романтичний вікенд у кінному клубі
 10. Романтичний політ на повітряній кулі для двох
 11. SPA – програма “Романтична подорож”

Даруйте емоції разом з нами : )