Одне з найдобріших свят, День матері, відзначається в Україні щорічно 10 травня. Коли виникло це свято і як найкраще привітати маму – читайте в даній статті.
Незважаючи на молодість цього свята в нашій країні, воно вже встигло полюбитися українцями і з кожним роком стає все популярнішим. Вперше День матері відзначали в Україні двадцять років тому – в 1998 році.
«Мама залишила нас в автобусі і вийшла» – історія братів-двійнят Однак у Дня матері більш глибоке історичне коріння, що йдуть до Стародавньої Греції. На початку XX століття материнський день почали відзначати в США, трохи пізніше – у багатьох європейських і східних країнах. В СРСР довгий час функції Дня матері виконував жіночий день – 8 Березня. На відміну від весняного свята, в День матері прийнято вітати не всіх жінок, а лише матерів або вагітних. Загальноприйнятих традицій, як саме потрібно це робити, не існує. Перш за все мамам потрібноа увага від своїх вдячних синів і дочок. В ідеалі маму слід привітати особисто при зустрічі, з’явившись до неї з хорошим настроєм. Якщо немає можливості приїхати, то обов’язково привітайте маму по телефону або через відеодзвінок. Звичайно, можна відправити повідомлення і в WhatsApp, але живі слова набагато краще написаних.
Не варто забувати про подарунок, причому вартість тут грає далеко не головну роль. Головне і тут – увага. Подарунком може бути тортик, духи, сімейний альбом з фотографіями, квітка в горщику. Уважніше придивіться до маминих будніх – можливо, їй варто купити новий годинник, переклеїти шпалери або повісити полку для квітки в горщику, який ви вже подарували їй в минулому році.