Новини

Найдорожчі матеріальні та нематеріальні подарунки в світі

ТОП подарунків

Подарунком ми можемо сказати те, що НЕ висловити словами. Наприклад, показати свою любов, адже найдорожчі подарунки в світі були піднесені в ім’я любові. У топ найдорожчих подарунків у світі входять:

5. На п’ятому місці платинове кольє з діамантами, яке подарував Мерилін Монро її другий чоловік Джо Ді-Маджіо. «Кольє вічності», декороване 35-ма діамантами не принесло щастя подружжю, вони розлучилися через 9 місяців після весілля. Джо і Мерилін збиралися одружитися вдруге, але Мерилін померла.. Він був Єдиним з її чоловіків, який проводжав її в останню путь. Ді-Маджіо впродовж двадцяти років приносив на могилу Мерилін букети з червоних троянд.

4. На четвертому місці ціла плантація кактусів. Її подарував своїй коханій Бонні знаменитий грабіжник Клайд. Правда, документи, що засвідчують подарунок до сих пір не знайдені.

3. Що ж робити, якщо ти бідний і в тебе немає коштів на шикарні подарунки? Подарувати частинку себе! У буквальному сенсі це і зробив художник Ван Гог. В Паризькому публічно будинку одна з дівчат отримала від клієнта маленький пакуночок і прохання зберегти його на все життя. Розгорнувши згорток, дівчина була шокована, там було його відрізане вухо.

2. На другому місці ще один нематеріальний подарунок. Це душа. Гете в своєму творі “Фауст” описав, як однойменний герой дарує коханій Маргарет найцінніше, що у нього є – свою душу. Ця історія закінчилася сумно, але зате це єдиний випадок в історії, коли душу дійсно подарували, а не продали.

1. На першому місці три скрині зі старовинними коштовностями, поднятими з дна Адріатичного моря. Їх подарував своїй дружині скромний американський шукач скарбів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.