Новини

Екскурсія Чернівцями Алко-тур

алко-тур Чернівцями

Що Ви знаєте про екскурсії? Окрім того, що потрібно багаааато ходити та поглинати в себе нові знання та інформацію? Кожна людина, хоч раз в житті була на екскурсії. Будь-то екскурсія в музей чи по пам’ятних місцях та містах. А що, якщо ми скажемо Вам, що існує дуже дивна і цікава екскурсія, яка не схожа ні на одну, про яку Ви чули досі? І щоб стати частинкою незвичного дійства, Вам не потрібно летіти в іншу країну. Барабанний дріб.. І це – Алко-тур в Чернівцях. Саме так. Відтепер здійснити мандри по винним погребам можна місті Чернівці.

Алко-тур як все відбуватиметься?

Алко-тур буде відбуватись 31 грудня. За день до цього, Вам зателефонують та повідомлять про місце збору групи. А сама екскурсія розпочнеться о 15:00 та триватиме до 18:00.

Впродовж 3-х годин Вас буде супроводжувати професійний гід, який проведе екскурсію по 5 найпопулярніших барах, пабах, ресторанах та кафе. Це ще й гарна можливість дізнатись нове та корисне про своє місто. Ви можете придбати сертифікат на такий тур у нашому інтернет-магазині подарунків-вражень. До вашого вибору буде представлено на яку кількість людей розраховане враження. А саме від 1-ї  людини до 6-и. Тому прихопіть з собою улюблених друзів, аби тур запам’ятався як найліпше. Ви зможете продегустувати різноманітні наливки, пиво, лікери, коктейлі і не тільки.

Весь цей час Вас буде супроводжувати гід та розповідати багато цікавих фактів. Наприклад: гід  вас познайомить із історією та особливостями приготування міцних та смачних напоїв та як їх потрібно вживати. Також буде багато буковинських історій.

Тож не зволікайте! Не встигли придбати подарунок на день Святого Миколая? Це ще можна виправити 😉 Для кого підійде подібний подарунок? Тур стане відмінним подарунком для справжніх поцінувачів елітного алкоголю та екскурсій! Адже подарунки враження – це оригінально, круто та незабутньо. Тому зберігайте обережність, аби такий тур точно залишився в вашій пам’яті. Як результат екскурсії: гарний настрій та сяючі очі під час та вкінці нашого туру.

One Deal обирає тільки тих партнерів, враження від яких перевірив особисто. Ми можемо Вам щиро порекомендувати алко-тур Чернівцями ! Завершення туру відбудеться в районі вулиці Кобилянської в центрі Чернівців.

Вражайте близьких  разом з One Deal!